Obraz morski brzeg malarstwo marynistyczne

Morski brzeg obraz olejny na płótnie w drewnianej ramie

Obraz skały i morze marynistyczne olejne malarstwo

Świetny duży obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia brązowe wulkaniczne skały o które rozbryzgują się oceaniczne fale. Pejzaż piękny w typie impresji, dynamiczny i wyrazisty dla miłośników oceanicznych wysp. Pięknie odmalowane niebo i wyraźna lina horyzontu ukazuje spokojną wodę w oddali i tylko przy brzegu fale dynamicznie rozbijają się o pionowe skały tworząc bałwany piany.

Obraz malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska. Oprawę obrazu stanowi prosta biało złota rama wykonana z drewna, podkreślająca modernistyczny charakter obrazu.

Obraz pochodzi z lat 60 XX w. Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu. Rama oryginalna dopasowana.

Polecamy ten wspaniały obraz marynistyczny. Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Obraz marynistyczny to również świetny pomysł na prezent nie tylko dla wilka morskiego, czy kluczowego kontrahenta w morskim biznesie ale również i przede wszystkim dla miłośników morskich klimatów.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Obraz w dobrym stanie, nadaje się  do powieszenia.

WYMIARY Z RAMĄ: 75 x 56 CM.

WYMIARY MALATURY: 65 x 47 CM.

no 101

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...