Obraz dziki zimą w lesie prezent myśliwski

Dziki w lesie w zimowej aurze duży obraz olejny do salonu

Obraz olejny dziki zimą prezent dla myśliwego lub leśnika do salonu

Znakomity duży obraz olejny na prezent dla myśliwego piękny w złotej ramie namalowany na desce. Malowidło odznacza się delikatnie prowadzonymi liniami pędzla, cechuje go świetna technika malarska. Obraz jest ciężki i solidny. Jego oprawę stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają liczne misterne sztukaterie. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach.

Na głęboko zimowym tle leśnego krajobrazu rozciąga się malownicza sceneria. Małe stadko dzików biegnące przez zimową leśną polanę. Wszędzie dookoła widać miękki, biały puch śniegu. Obraz jest pełen szczegółów przez co wydaje się wyjątkowo realistyczny. Dziki biegną z wypiętym ogonem, co świadczy o ich czujności i chęci ucieczki. W tle góry i drzewa pokryte śniegiem tworzą przepiękną scenerię i dodają uroku całemu obrazowi. W oddali można dostrzec delikatne przebijające się przez chmury słońce, które rozświetla nieco tę zimową idyllę.

Cała kompozycja oddaje surową piękność i tajemniczość natury zimowej. To doskonały prezent dla myśliwego, który doceni to realistyczne przedstawienie dzika w jego naturalnym środowisku w trudnych warunkach zimowych.

Podpis autora widoczny w lewym dolnym rogu, nierozpoznany. Obraz pochodzi z lat 60 XX w. Rama dobrze spasowana.

Obraz myśliwski to stylowa i elegancka ozdoba, idealnie nadająca się do zawieszenia w salonie, gabinecie lub biurze. Wspaniały prezent dla miłośników łowiectwa.

Stan obrazu bardzo dobry, bez uszkodzeń, nadaje się od razu do powieszenia. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

Wymiary z ramą: 79 X 63 cm

Wymiary bez ramy: 58 X 48 cm,

no 305

Obrazy olejne do salonu w Galerii Antikon i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...