Secesyjna patera z kobietą prawdziwy brąz duża

Patera  secesyjna z figurą kobiety duża z prawdziwego brązu

Secesyjna patera z kobietą duża z brązu

Secesyjna patera  z kobietą to wspaniała i niezwykle atrakcyjna wizualnie wykonana z prawdziwego brązu. Miłośnicy antyków i stylowych mebli nie przejdą obojętnie wobec takiego rzadko spotykanego okazu. Niesamowite wzornictwo secesyjne.

Patera secesyjna ozdobiona figurą ślicznej, młodej kobiety w delikatnej, zwiewnej sukience z ptaszkiem na ramieniu i kwiatami w ręku. Kobieta przysiadła na kwiatowym fotelu wyłaniającym się ze środka patery. 

Pełne finezji motywy roślinne i śliczna postać kobiety tworzą zachwycający układ kompozycyjny. Całość charakteryzują płynne, giętkie, faliste linie typowe dla stylu secesyjnego.

Dbałość o detale, precyzja cyzelowania a także solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne przedmiotu.

Patera secesyjna to świetna, wysmakowana ozdoba gabinetu, salonu lub biblioteki. Patera wybitnie nadaje się na luksusowy prezent.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał : Brąz.

 

Wymiary:

Szerokość 43 cm !!!!

Wysokość 26 cm !!!

Głębokość 18 cm,

Waga 3,1 kg !!!

rz9951x

Wyroby z brązu w największym wyborze w galerii Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...