Nike z Samotraki rzeźba z brązu duża

Nike z Samotraki dumna rzeźba z prawdziwego brązu

Nike z Samotraki rzeźba z brązu na marmurze

Figurka Nike to wspaniała figurka wykonana z prawdziwego brązu, to klasyk gatunku, rzeźba ponadczasowa. Jest to rewelacyjna kopia marmurowej figury ozdabiającej główne schody i znajdującej się w paryskim Luwrze - Nike z Samotraki pochodzącej z II w p.n.e.

Nike z Samotraki rzeźba z prawdziwego brązu. Przedstawia grecką boginię Nike, uosabiającą zwycięstwo opiekunkę wojowników i sportowców. Figura Nike uznawana jest za symbol zwycięstwa. Rzeźba jest niezwykle harmonijna i realistyczna.

Statuetka Nike osadzona jest na kwadratowym postumencie z ciemnego żyłkowatego marmuru. Odznacza się precyzją cyzelowania oraz lekkim patynowaniem. Dbałość o detale a także solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne tego urzekającego dzieła rzeźbiarskiego.

Ta znakomita Nike z Samotraki figurka będzie wyjątkowym akcentem wystroju salonu, gabinetu lub biura. W rzeczywistości przedmiot jest jeszcze piękniejszy niż na fotografiach. Polecam rzeźbę Nike jako wyrafinowaną, stylową i niezmiernie elegancką ozdobę, która doskonale nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent z klasą.

Wymiary:

Wysokość 29 cm,

Szerokość 15 cm,

Podstawa 14 X 13 cm.

Sklep online z luksusowymi prezentami Galeria Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...