Stara bawarska porcelana Thomas Ivory amfora

Stary piękny wazon porcelanowy z pokrywą z Bawarii

Piękna stara bawarska porcelana amfora Thomas Ivory gr. Rosenthal wielki wazon z pokrywą

Porcelana, z której wykonany jest wazon, to materiał kojarzony z ekskluzywnością i klasyką. Stara bawarska porcelana i jej delikatność w połączeniu z klasycznym wzornictwem z I połowy XX w  sprawia, że wazon staje się niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika piękna i luksusu.

Polecamy Państwu elegancki i naprawdę duży wazon Thomas Ivory  w formie wielkiej amfory z pokrywą. Klasyczny nieco wysmukły kształt i harmonijne barwy to dzieło geniuszu i magii projektanta.

Amfora Thomas została wykonana ze szlachetnej porcelany w fabryce Thomas Rosenthal w Marktredwitz na Bawarii. Dzięki temu jest nie tylko piękna, ale też niezwykle trwała. Porcelana w kolorze kości słoniowej cudownie współgra kolorowym motywem róż i kwiatów ogrodowych. Złote satynowe ranty naczynia podkreślają luksusowy charakter tej starej porcelany.

Wazon jest sygnowany Thomas Ivory Bavaria Germany lata ok 1939-52 r. Fabryka porcelany Thomas jest w grupie Rosenthal od 1908 r , jej wyroby jakościowo są identyczne jak z Rosenthala co zresztą miłośnicy starej porcelany doskonale wiedzą.

Ten piękny zabytkowy wazon amfora to idealny pomysł na elegancki, ponadczasowy prezent dla bliskiej osoby.

Stara bawarska porcelana to obiekt niezwykle luksusowy i bardzo dekoracyjny.

Wazon Thomas Ivory jest w stanie bardzo dobrym. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbić aparatu.

Wymiary:

wys. 40 cm !!!szer. 20 cm !!!

śr. podstawy 12 cm,

śr. wlotu 8 cm,obwód 60 cm !!!!

R79

Gwarantujemy bezpieczny transport starego wazonu.

Antyki z porcelany w dużym wyborze w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...