Wazon Rosenthal Wielki ręcznie malowany Zaczarowany

Porcelana Rosenthal olbrzymi wazon ceglasto czerwony w  złote kwiaty, obok tak wspaniałej dekoracji nie sposób przejść obojętnie.

Wazon Rosenthal gigant ręcznie malowana porcelana Zaczarowany Ogród

Polecamy Państwu elegancki klasyczny i naprawdę ogromny wazon w kolorze ceglastym ozdobiony ręcznie malowanymi i złoconymi kwiatami. Wykonany został z doskonałej jakości porcelany w znamienitej fabryce porcelany Rosenthal w Niemczech. Przedmiot niezwykle luksusowy i bardzo dekoracyjny.

Wazon pochodzi z bogatej kolekcji Zaczarowany Ogród.

Ten wyjątkowy wazon wykonany został z wysoko gatunkowej porcelany, barwionej ręcznie na ceglasto miedziany kolor techniką mazerunku, co stanowi tło dla finezyjnie złoconych motywów kwiatowych. Wszelka malatura wykonana jest ręcznie. Bogate i precyzyjne złocenia czynią ten wazon prawdziwym dziełem sztuki.

Posiadamy jeszcze inne przedmioty z tej bogatej kolekcji.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbić aparatu.

Wazon sygnowany Rosenthal Group Germany  Classic Rose, ręcznie malowane  pod spodem podpis malarza  znaki pochodzą z lat 1974 - 1982 r.


Wymiary: wys. 45 cm!!! , szer. 23 cm, wlew 8 x 10 cm.

R11

Tę porcelanę i inne antyki znajdziecie Państwo w naszym sklepie z antykami.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...