Wazon Rosenthal biały prosty luksusowy

Wazon  Rosenthal biały wielki przedwojenny

Wazon Rosenthal  biały prosty luksusowy

Polecamy Państwu elegancki klasyczny i duży wazon Rosenthal  biały z jedynie delikatną złotą obwódką na górnym rancie. Wazon zachwyca swym prostym kształtem, w przekroju romb. Niezwykle ciekawy i mało spotykany okaz.

Biały wazon wykonany został z doskonałej jakości porcelany w znamienitej fabryce porcelany Rosenthal w Niemczech na Bawarii. Przedmiot niezwykle luksusowy i bardzo dekoracyjny.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wazon sygnowany Rosenthal , Germany Studio Line, znaki pochodzą z roku 1987.

Taka minimalistyczna forma wazonu zachwyci miłośników nowoczesnych wnętrz i będzie wspaniałym dopełnieniem jadalni czy salonu. Ten wazon polecamy na elegancki prezent.

Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów antyków Rosenthala, tego typu wazonów jest niewiele na rynku.


Wymiary:

wys. 30 cm!!!

śr. 15 x 7 cm,

R70

Wazony Rosenthal w wielkim wyborze w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...