Wazon Rosenthal wielki ręcznie malowany antyk

Porcelana Rosenthal olbrzymi przedwojenny wazon ceglasto czerwony w  złote kwiaty, obok tak wspaniałego antyku nie sposób przejść obojętnie.

Zjawiskowy i wielki wazon Rosenthal ręcznie malowany antyk Zaczarowany Ogród

Polecamy Państwu elegancki klasyczny i naprawdę ogromny wazon w kolorze ceglastym ozdobiony ręcznie malowanymi i złoconymi kwiatami. Wykonany został z doskonałej jakości porcelany w znamienitej fabryce porcelany Rosenthal w Niemczech w dziale sztuki w Selb jeszcze przed II wojną. Przedmiot niezwykle luksusowy i bardzo dekoracyjny.

Wazon pochodzi z bogatej kolekcji Zaczarowany Ogród.

Ten wyjątkowy wazon wykonany został z wysoko gatunkowej porcelany, barwionej ręcznie na ceglasto miedziany kolor techniką mazerunku, co stanowi tło dla finezyjnie złoconych motywów kwiatowych. Wszelka malatura wykonana jest ręcznie. Bogate i precyzyjne złocenia czynią ten wazon prawdziwym dziełem sztuki.

Posiadamy jeszcze inne przedmioty z tej kolekcji.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbić aparatu.

Wazon sygnowany Rosenthal , Germany Kunstabteilung Selb, ręcznie malowane  pod spodem podpis malarza  znaki pochodzą z roku 1938.

Projekt W. Mutze znaki pochodzą z 1938 r rarytas dla kolekcjonerów antyków Rosenthala.


Wymiary: wys. 43 cm!!! , śr. 18 cm !!! śr.wlewu 11 cm.

Tę porcelanę i inne antyki znajdziecie Państwo w naszym sklepie z antykami.

R6

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...