Wazon Rosenthal duży zielony ręcznie malowany

Porcelana Rosenthal olbrzymi wazon malachitowa zieleń  w kolorowo złote kwiaty, obok tak wspaniałej dekoracji nie sposób przejść obojętnie. Wazon jest sygnowany zielonym znakiem Rosenthal Germany.

Wazon Rosenthal gigant ręcznie malowana porcelana

Polecamy Państwu elegancki klasyczny i ogromny wazon Rosenthal w kolorze malachitowej zieleni ozdobiony ręcznie malowanymi wielokolorowymi i złoconymi kwiatami. Wykonany z doskonałej jakości porcelany w znamienitej fabryce porcelany Rosenthal w dziale sztuki w Selb , datowany na ok 1956 r. Przedmiot niezwykle luksusowy i bardzo dekoracyjny.

Porcelana jest gruba, biała, barwiona na odcienie malachitowej głębokiej zieleni. Dekoracja kwietna malowana ręcznie, złoto nakładane ręcznie. Kolory wspaniale się komponują tworząc znakomitą i harmonijną całość. Wspaniałe dzieło sztuki, tego typu wyroby, antyki cieszą się wielkim powodzeniem u kolekcjonerów na całym świecie i są niezmiernie rzadko spotykane.

Dzięki temu wazonowi - z kwiatami lub bez - Twój stół jadalniany będzie wyglądać niezwykle elegancko!

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbić aparatu.

Wyjątkowa rzadkość na rynku. Tego typu obiekty szybko znikają z oferty.

Wazon sygnowany Rosenthal Germany pod spodem podpis malarza zatarty znaki pochodzą z ok. 1956 r.


Wymiary: wys. 35 cm, śr. 16 cm, śr. wlewu 13 cm, waga 2,5 kg.

 

Tę porcelanę i inne antyki znajdziecie Państwo w naszym sklepie z antykami.

RB1

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...