Wazon Rosenthal Gigant ręcznie malowanyz 1936 r

Porcelana Rosenthal olbrzymi wazon królewski błękit w biało błękitno złote kwiaty, obok tak wspaniałej dekoracji nie sposób przejść obojętnie. Wazon jest sygnowany zielonym znakiem Rosenthal Germany.

Wazon Rosenthal gigant ręcznie malowana porcelana

Polecamy Państwu elegancki klasyczny i ogromny wazon Rosenthal  w kolorze królewskiego błękitu  ozdobiony ręcznie malowanymi błękitnymi i złoconymi kwiatami. Wykonany z doskonałej jakości porcelany w znamienitej fabryce porcelany Rosenthal w dziale sztuki w Selb , datowany na lata ok. 1936-45. Ten okaz jest wyjątkowy zarówno w formie jak i kolorze. 

Porcelana jest gruba, biała, ręcznie barwiona na odcienie błękitu. Dekoracja kwietna również malowana ręcznie, złoto nakładane ręcznie. Kolory wspaniale się komponują tworząc znakomitą i harmonijną całość. Wspaniałe dzieło sztuki, tego typu wyroby antyki cieszą się wielkim powodzeniem u kolekcjonerów na całym świecie i są niezmiernie rzadko spotykane.

Dzięki temu wazonowi Rosenthal  - z kwiatami lub bez - Twój stół jadalniany będzie wyglądać niezwykle elegancko!

Stan wazonu bardzo dobry, bez uszkodzeń, wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbić aparatu.

Wyjątkowa rzadkość na rynku. Tego typu obiekty szybko znikają z oferty.

Wazon sygnowany Rosenthal Germany Dział Sztuki  Handgemald znaki pochodzą z ok. 1936-45r.

RB2


Wymiary: wys. 35 cm, śr. 19 cm, śr. wlewu 12 cm, waga 2,7 kg.

Antyki z porcelany w dużym wyborze w galerii Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...