Wielki zielony wazon szkło artystyczne

Zielony cudowny okaz stary wazon

Wielki zielony wazon szklany unikat

Niesamowity wielki zielony wazon , wykonany ręcznie.  Jedyny taki okaz unikalna praca artystyczna z sodowego szkła ręcznie formowanego i skręcanego. Ta niesamowita forma wazonu wygląda inaczej z każdej strony. Zaglądając do środka wygląda jak rozwijający się kwiat - róża. Oglądany z boku wygląda jak morska fala niesiona wiatrem. Nie ma drugiego takiego wazonu. Jego niejednorodna faktura i skręcany kształt załamują światło pod różnym kątem tworząc wybitną kompozycję.

Ten ogromny, wspaniały artystyczny wazon będzie cieszył oczy długie lata. Postawiony w centralnym punkcie salonu czy holu będzie przyciągał wzrok gości i dekorował wnętrze. Może też być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Wielki zielony wazon znakomicie nadaje się na luksusowy prezent nie tylko na ślub czy rocznicę.

Czas powstania Włochy lata druga połowa XX w.

Przedmiot bardzo ciężki. Stan bardzo dobry.

Wymiary:

Wysokość 37 cm !!!

wlot 21 cm,

średnica max 30 cm!

M3

Stare szkło artystyczne w dużym wyborze  w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...