• Brak towaru

Wspaniała monumentalna fontanna z brązu Neptun

NIEZWYKLE OKAZAŁA FONTANNA Z BRĄZU

NEPTUN Z TRÓJZĘBEM I KOŃMI

Brak towaru
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Fontanna Neptun

Prestiż gwarantowany ustawieniem tej reprezentacyjnej fontanny w domu, ogrodzie albo siedzibie firmy jest zaletą równie oczywistą jak jej niewątpliwe walory estetyczne.

Fontanna zachwycająco się prezentuje w pomieszczeniach i w plenerze a po zainstalowaniu wody, wypływającej z końskich pysków, sprawia wręcz fenomenalne wrażenie. Perfekcyjnie nadaje się by uatrakcyjnić wystrój hotelowego lobby, hallu w pensjonacie czy też westybulu, podjazdu lub ogrodu luksusowej willi.

Fontanna przedstawia rzymskiego boga wód Neptuna, którego utożsamiano z Posejdonem, bogiem mórz z greckiej mitologii. W rozmaitych dziełach sztuki Neptuna często ukazywano w otoczeniu koni, tak jak i w tym przypadku, ponieważ był on także opiekunem koni i patronem wyścigów. Fontanna została wykonana z patynowanego brązu. Odznacza się bardzo dobrą jakością i dbałością o szczegóły. System zasilania fontanny jest sprawny.

Ta okazała fontanna zapewnia splendor na wielką skalę. Przyciąga wzrok zarówno swoimi znakomitymi proporcjami oraz nieprzeciętną elegancją jak i niezwykłą siłą wyrazu.

 

WYMIARY:

Wysokość 115 cm.

Przedmiot jest dostępny na zamówienie, czas realizacji około 2-4 tygodnie.

Z powodu dużych gabarytów oraz ciężaru przedmiotu sposób i koszt transportu uzgadniany jest indywidualnie.

Kontakt z nami pod numerem telefonu 603-207-903.

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...