Fenomenalny orzeł olbrzymi outdoorowy brąz salonowa rzeźba

MAJESTATYCZNA FIGURA ORŁA

BEAUTIFUL EAGLE

HUGE BRONZE SCULPTURE

 

Tą reprezentacyjną ogromną rzeźbę polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu pięknych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowany przedmiot będzie się wspaniale prezentować. Posąg z pewnością wzbudzi zachwyt wśród gości i przyda wnętrzu splendoru, co podkreśli wysoki status właściciela.

 

Pełna ekspresji, niebywale efektowna olbrzymia figura orła z rozpostartymi skrzydłami. Znakomicie oddano szczegóły sylwetki oraz upierzenie majestatycznego ptaka. Uchwycenie zwierzęcia gdy zrywa się do lotu przydaje kompozycji dynamizmu. Staranność wykonania jak również dbałość o detale wskazują na wysokie walory artystyczne tego wyrafinowanego dzieła rzeźbiarskiego. Odznacza się ono precyzją cyzelowania i lekkim patynowaniem. Posąg wykonany jest z prawdziwego brązu. Całość bardzo ciężka. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

 

Prestiż, który ta rewelacyjna rzeźba oferuje jest zaletą równie oczywistą jak jej piękno.

 

Zapewniam, iż ta wyjątkowa figura będzie stylową, niezwykle reprezentacyjną oraz bardzo elegancką ozdobą domu albo siedziby Państwa firmy.

 

WYMIARY:

Wysokość 82 cm,

Rozpiętość skrzydeł 78 cm,

Podstawa 29 cm,

Waga 16,8 kg

Wysokość orła bez podstawy 50 cm.

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...