Neptun z trójzębem rzeźba z brązu Posejdon

Rzeźba Neptun z trójzębem rzeżba z brązu

Neptun z trójzębem rzeźba z brązu Posejdon bóg mórz i oceanów

Ten niesamowity, wyłaniający się ze spienionych fal Neptun z trójzębem rzeźba z brązu Posejdon bóg mórz to wybitna dekoracja dla miłośników marynistyki i świetny pomysł na prezent dla biznesowego partnera.

Prestiż gwarantowany ustawieniem tej reprezentacyjnej rzeźby w domu albo siedzibie firmy jest zaletą równie oczywistą jak jej niewątpliwe walory estetyczne.

Rzeźba Neptun przedstawia rzymskiego boga wód Neptuna, którego utożsamiano z Posejdonem, bogiem mórz w greckiej mitologii. W rozmaitych dziełach sztuki Neptuna często ukazywano w otoczeniu fal morskich, koni czy harpunów i ryb.

Rzeźba Posejdona została wykonana z patynowanego brązu metodą wosku traconego. Odznacza się bardzo dobrą jakością i dbałością o szczegóły. Osadzona jest na postumencie z ciemnego marmuru.

Nasze piękne miasto Gdańsk zdobi od  początku XVII w ogromna fontanna Neptuna ustawiona pośrodku Długiego Targu. A tu możesz mieć wspaniałego Neptuna z brązu w swoim domu.

Wymiary:

Wysokość 37 cm

Szerokość 20 cm,

Podstawa śr. 15 cm, wys. 4 cm,

Waga 3,9 kg.

rz10548x

Największy wybór statuetek z brązu w sklepie online Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...