Rybak sternik rzeźba z brązu duży okaz

Rzeźba sternika z brązu duża "Na Fali"

Rybak sternik rzeźba z brązu duży okaz

Wyobraź sobie posąg Rybak sternik rzeźba z brązu duży okaz w twoim salonie. Figura postawiona na komodzie czy kominku nikogo nie pozostawi obojętnym i będzie zachwycała swym widokiem przez długie lata i przydając pomieszczeniu wyjątkowego marynistycznego charakteru.

Wspaniała duża rzeźba z brązu przedstawia ogorzałego mężczyznę stojącego za kołem sterowym  i ubranego w strój rybaka. Figura jest na prawdę imponująca i wygląda wyjątkowo.

Dbałość o detale najpełniej objawia się w znakomitym oddaniu szczegółów figury, strój rybaka. Wszytko to oraz solidność wykonania wskazuje na wysokie walory artystyczne tego finezyjnego dzieła rzeźbiarskiego.

Ta okazała duża rzeźba sternika to wspaniały prezent dla ludzi morza, kapitanów, żeglarzy, rybaków. Zapewniam, iż ta zachwycająca figura z brązu będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości rzeźba sternika jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na luksusowy prezent.

Stan posągu rybaka bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary

Wysokość 43 cm!!!

Szerokość 43 cm,

Podstawa śr 16 cm, wys. 4 cm,

Waga 6 kg !!!!

10229x

Największy wybór statuetek z brązu w sklepie online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...