Secesyjna tancerka duża rzeźba z brązu

Secesyjna rzeźba z Francji kobieta ze złotą szarfą

Secesyjna tancerka duża rzeźba z brązu kobieta ze złotą szarfą

Ta secesyjna tancerka duża rzeźba z brązu zachwyci wszystkich Państwa, którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu stylowych mebli, antyków i pięknych przedmiotów. Duża rzeźba kobiety ze złotą szarfą wspaniale będzie się prezentować postawiona na komodzie, kominku lub biurku i z pewnością uświetni Państwa dom.

Zachwycająca rzeźba z prawdziwego brązu, przedstawia secesyjną kobietę w długiej zwiewnej sukni. Tancerka w uniesionych w górę rękach trzyma wspaniałą złota szarfę. Kobieta w tanecznej pozie zalotnie spogląda w górę na piękną szarfę. Figura osadzona jest na dużej marmurowej podstawie, obwiedzionej szlakiem z złoconego brązu. Statua odznacza się finezyjnymi secesyjnymi kształtami oraz mocnym patynowaniem. Dbałość o detale jak również solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne tego wyjątkowego posągu. Przedmiot pochodzi z Francji.

Zapewniamy, iż ta wybitna secesyjna tancerka duża rzeźba z brązu będzie stylową, wysmakowaną oraz gustowną ozdobą Państwa salonu, gabinetu bądź biura. Rzeźba idealnie nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent dla bliskiej osoby.

Stan rzeźby bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary :

Wysokość 72 cm !!!

Podstawa śr. 22 cm, wys. 11 cm,

Waga 14,5 kg.

rz10207x

Zapewniamy szybki i bezpieczny transport tej pięknej rzeźby.

Największy wybór rzeźby z brązu w Galerii Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...