Leda z łabędziem rzeźba w stylu art deko

Leda z łabędziem piękna rzeźba art deko na prezent dla konesera

Leda z łabędziem rzeźba w stylu art deko

Wyobraź sobie tę figurę Leda z łabędziem rzeźba w stylu art deko w twoim salonie. Postawiona na komodzie czy kominku nikogo nie pozostawi obojętnym i będzie zachwycała swym widokiem przez długie lata i przydając pomieszczeniu wyjątkowego splendoru.

Wspaniała duża rzeźba z brązu przedstawia śliczną królową Ledę uwiedzioną przez Zeusa, kryjącego się pod postacią łabędzia. Na kanwie tego mitu powstało wiele dzieł sztuki. Mit ten był natchnieniem dla Leonarda da Vinci.

Dbałość o detale najpełniej objawia się w znakomitym oddaniu szczegółów figury. Wszytko to oraz solidność wykonania wskazuje na wysokie walory artystyczne tego finezyjnego dzieła rzeźbiarskiego w stylu Art Deko.

Zapewniam, iż ta zachwycająca Leda rzeźba z brązu będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości rzeźba jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na luksusowy prezent.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary

Wysokość całkowita 25 cm,

Szerokość 43 cm,

Podstawa 43 x 13 x 3 cm,

Waga 9,4 kg !!!!

rz10013x

Największy wybór statuetek z brązu w sklepie online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...