Tancerka rzeźba z brązu w stylu art deko

Tancerka statuetka z brązu Charleston

Tancerka rzeźba z brązu dziewczyna w stylu art deko

Prześliczna tancerka rzeźba z brązu ukazująca postać uroczej dziewczyny w tańcu Charleston. Zachwycająco przedstawiono zatrzymaną w ruchu sylwetkę, przez co figura odznacza się niesamowitą dynamiką i nabiera niezwykle ekspresyjnego wyrazu.

Tę niebywale efektowną, dużą tancerkę rzeźbę z brązu  polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu starych mebli, antyków i pięknych przedmiotów. Rzeźba tancerki znakomicie będzie się prezentować ustawiona w Państwa salonie, gabinecie lub biurze, cisząc oczy długie lata i przydając pomieszczeniu wyjątkowego splendoru.

Dbałość o detale najpełniej objawia się w znakomitym oddaniu ozdobnych elementów stroju modelki. Wszytko to oraz solidność wykonania wskazuje na wysokie walory artystyczne tego finezyjnego dzieła rzeźbiarskiego w stylu Art Deko.

Tancerka rzeźba osadzona jest na profilowanym marmurowym postumencie. Statuetkę wykonano tradycyjną metodą wosku traconego, precyzyjnie cyzelowano i lekko patynowano. Oznaczona jest pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego, wykonana w stylu znanego rzeźbiarza art deko D.H. Chiparusa.

Zapewniam, iż ta zachwycająca tancerka rzeźba z brązu będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości rzeźba jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na luksusowy prezent.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary

Wysokość całkowita 40 cm,

Szerokość 16 cm,

Średnica podstawy 12 cm, wys. 8 cm,

Waga 2,8 kg.

Największy wybór statuetek z brązu w internetowej galerii sztuki Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...