Koń w kłusie rzeźba z brązu figura konika

Kłusujący koń rzeźba  z brązu

Rzeźba konia z brązu na prezent

Ta fantastyczna rzeźba konia z brązu jest polecana wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z przebywania w otoczeniu stylowych mebli, antyków i pięknych wyjątkowych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowana figurka konia będzie się świetnie prezentować.

Zjawiskowo wykonana figura konia wykonana została  z prawdziwego brązu. Doskonale oddano piękną budowę ciała zwierzęcia, jego rozwianą grzywę i duży ogon.

Ukazanie tego szlachetnego zwierzęcia w kłusie nadaje kompozycji dynamizmu oraz powoduje efekt natychmiastowego przykucia uwagi patrzącego. Koń symbolizuje zwycięstwo, radość, siłę, nieokiełznaną wolność, płodność, zmysłowość a także pracowitość.

Statuetka konia osadzona została na prostokątnej podstawie z ciemnego żyłkowatego marmuru. Staranność wykonania jak również precyzja cyzelowania wskazują na znaczne walory artystyczne tego posążku.

Ta rewelacyjna rzeźba konia to stylowa, wysmakowana oraz niebywale elegancka ozdoba, idealna do Państwa biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości wygląda jeszcze bardziej urokliwie niż na zdjęciach.

Rzeźba konia z brązu to wspaniały pomysł na niebanalny, luksusowy prezent nie tylko dla miłośnika koni.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 20 cm,

Szerokość 15 cm,

Podstawa 12 x 7 x 7 cm,

Waga 2,1 kg.

rz9252x

Największy wybór rzeźby zwierząt z brązu w Galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...