Koń z rozwianą grzywą rzeźba z brązu

Koń z rozwianą grzywą rzeźba  z brązu

Rzeźba konia z rozwianą grzywą brąz na prezent

Ta fantastyczna rzeźba konia z rozwianą grzywą jest polecana wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z przebywania w otoczeniu stylowych mebli, antyków i pięknych wyjątkowych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowana figurka głowy konia będzie się świetnie prezentować.

Zjawiskowo wykonana figura głowy konia wykonana została  z prawdziwego brązu. Doskonale oddano piękną budowę ciała zwierzęcia, jego rozwianą bujną grzywę.

Ukazanie tego szlachetnego zwierzęcia w tej wyjątkowej pozie nadaje kompozycji dynamizmu oraz powoduje efekt natychmiastowego przykucia uwagi patrzącego. Koń symbolizuje zwycięstwo, radość, siłę, nieokiełznaną wolność, płodność, zmysłowość a także pracowitość.

Statuetka konia z rozwianą grzywą osadzona została na wysokiej prawie kwadratowej podstawie z ciemnego żyłkowatego marmuru. Staranność wykonania jak również precyzja cyzelowania wskazują na znaczne walory artystyczne tego posążku. Przedmiot jest sygnowany pieczęcią francuskiej wytwórni brązów.

Ta rewelacyjna rzeźba konia to stylowa, wysmakowana oraz niebywale elegancka ozdoba, idealna do Państwa biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości wygląda jeszcze bardziej urokliwie niż na zdjęciach.

Rzeźba konia z brązu to wspaniały pomysł na niebanalny, luksusowy prezent nie tylko dla miłośnika koni.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 30 cm,

Szerokość 16 cm,

Podstawa 10 x 10 x 9 cm,

Waga 4 kg.

rz8937x

Największy wybór rzeźby zwierząt z brązu w Galerii Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...