Tancerka wg Chiparus rzeżba brąz

Rzeźba tancerka wg Chiparus

Tancerka wg Chiparus duża figura z brązu

Tą niebywale efektowną, dużą figurę polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu antyków i pięknych przedmiotów. Tancerka wg Chiparus znakomicie będzie się prezentować ustawiona w Państwa salonie, gabinecie lub biurze, przydając pomieszczeniu splendoru i nadając mu wyjątkowego charakteru.

Prześliczna duża rzeźba Tancerka z brązu przedstawia urodziwą młodą kobietę wykonującą układ taneczny. Dziewczyna ubrana jest w wschodni strój tancerki z haremu ozdobiony licznymi koralami, na głowie ma ozdobny czepek. Wspaniale oddano finezję ruchu, lekkość sylwetki oraz gibkość ciała ponętnej tancerki. Statuetka tancerki odznacza się niezwykłym dynamizmem i dużym ładunkiem ekspresji.

Figura Tancerki wg Chiparusa została osadzona na profilowanym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Dbałość o detale, precyzja cyzelowania a także solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne. Lekko patynowaną rzeźbę wykonano tradycyjną metodą wosku traconego. Statuetka oznaczona Chiparus. Przedmiot ciężki.

Zapewniam, iż ta zachwycająca rzeźba Tancerki będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 43 cm,

Podstawa 11 x 11 cm,

Waga 3,2 kg.

Największy sklep z figurkami z brązu to internetowa Galeria Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...