Dyskobol Myron klasyka rzeźby luksusowy prezent

Dyskobol Myron studium ludzkiego ciała

Dyskobol Myron klasyka rzeźby

Dyskobol Myron to znakomita duża rzeźba do salonu polecamy ją wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu antyków, starych mebli i nietuzinkowych bibelotów. Figura Dyskobola wspaniale się prezentuje, odpowiednio wyeksponowana z pewnością zachwyci każdą osobę wchodzącą do pomieszczenia, podnosząc tym samym prestiż właściciela.

Niezwykle efektowna, kopia rzeźby Myrona -jednego z najwybitniejszych starożytnych rzeźbiarzy greckich. Klasyka aktu męskiego w najlepszym wydaniu.

Dyskobol Myron rzeźba przedstawia młodego mężczyznę ukazanego tuż przed wyrzuceniem dysku. Wspaniale zbudowane, harmonijne ciało i grecka uroda, twarz pełna skupienia,  budzą niekłamany zachwyt oglądających tę rzeźbę. Świetnie oddano walory uchwyconego w ruchu ciała sportowca. Statuetka osadzona jest na profilowanej podstawie z czarnego żyłkowatego marmuru.

Dbałość o szczegóły a także solidność wykonania tej rzeźby z brązu wskazują na wysokie walory artystyczne przedmiotu. Lekko patynowana rzeźba została wykonana tradycyjną metodą wosku traconego. Figura Dyskobola sygnowana jest nazwiskiem i oznaczona pieczęcią francuskiej wytwórni brązów.

Zapewniamy, iż ta rewelacyjna rzeźba mężczyzny z brązu figura dyskobol Myron  będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która uświetni Państwa salon, gabinet bądź biuro. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach. Gorąco polecamy jako doskonały pomysł na luksusowy prezent.

 

Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał:

Brąz i marmur.

Wymiary:

Wysokość 22 cm,

Podstawa śr. 10 cm,

Waga  1,4 kg.

Klasyczne rzeźby z brązu w największym wyborze w galerii online Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...