Dyskobol Myron klasyka rzeźby luksusowy prezent

Dyskobol Myron studium ludzkiego ciała

Dyskobol Myron klasyka rzeźby wspaniała figura z brązu

Historia w twoim domu – odkryj rzeźby z Galerii Antikon. Figura Dyskobola wspaniale się prezentuje, odpowiednio wyeksponowana z pewnością zachwyci każdą osobę wchodzącą do pomieszczenia, podnosząc tym samym prestiż właściciela.

Niezwykle efektowna, kopia rzeźby Myrona - jednego z najwybitniejszych starożytnych rzeźbiarzy greckich. Klasyka aktu męskiego w najlepszym wydaniu.

Dyskobol Myron rzeźba przedstawia młodego mężczyznę ukazanego tuż przed wyrzuceniem dysku. Wspaniale zbudowane, harmonijne ciało i grecka uroda, twarz pełna skupienia,  budzą niekłamany zachwyt oglądających tę rzeźbę. Świetnie oddano walory uchwyconego w ruchu ciała sportowca. Statuetka osadzona jest na profilowanej podstawie z czarnego żyłkowatego marmuru.

Dbałość o szczegóły a także solidność wykonania tej rzeźby z brązu wskazują na wysokie walory artystyczne przedmiotu. Lekko patynowana rzeźba została wykonana tradycyjną metodą wosku traconego. Figura Dyskobola sygnowana jest nazwiskiem i oznaczona pieczęcią francuskiej wytwórni brązów.

Polecamy ją wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu antyków, starych mebli i nietuzinkowych bibelotów. Zapewniamy, iż ta rewelacyjna rzeźba mężczyzny z brązu figura dyskobol Myron  będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która uświetni Państwa salon, gabinet bądź biuro. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach. Gorąco polecamy jako doskonały pomysł na luksusowy prezent.

 

Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał:

Brąz i marmur.

Wymiary:

Wysokość 22 cm,

Podstawa śr. 10 cm,

Waga  1,4 kg.

Klasyczne rzeźby z brązu w największym wyborze w galerii online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...