Rzeźba nowoczesna Krzyk wg. E. Munch brąz

Zniżka 400,00 zł
1 600,00 zł 2 000,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 2 000,00 zł
Zamów telefonicznie +48 603 207 903

Rzeźba nowoczesna Krzyk wg. E. Munch

Nowoczesna rzeźba Krzyk wg. E.Munch

Luksusowa duża nowoczesna rzeźba z brązu przedstawia karykaturalną postać człowieka targanego egzystencjalnym bólem. Figura ekspresjonistyczna z prawdziwego brązu na marmurowej podstawie zachwyci koneserów sztuki i świetnie zaprezentuje  się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach.

Przestrzenna figura postaci ukazanej karykaturalnie w swym rozpaczliwym krzyku. Postać ujęta syntetycznie, naga i bezwłosa głowa z otwartymi szeroko oczami i ustami. Dłonie przytrzymują głowę w geście rozpaczy.  Postać cała smukła, wygięta co potęguje odczucie bólu. Faktura rzeźby szorstka, nienaturalna. Wszystko to odnosi się bezpośrednio do niezwykle cenionego dzieła E. Muncha.

Ekspresjonistyczny obraz E.Munch Krzyk był inspiracją dla wielu artystów  stał się niezbywalnym składnikiem popkultury. Norweski autor ponad wiek temu podjął temat cały czas zyskujący na popularności i dotyczący każdego z nas  - ludzkie rozterki egzystencjalne, strach, niepokój i niepewność tego co stanie się po śmierci.

Rzeźba Krzyk jest metaforą bólu istnienia, samotności i zagubienia w dzisiejszym świecie.

Rzeźba nowoczesna Krzyk jest odlana z brązu metodą traconego wosku i osadzona na prostopadłościennym zie cokole z zielonego marmuru. Figura jest luksusowa i bardzo efektowna. Statua oznaczona pieczęcią. Rzeźba bez uszkodzeń, stan bardzo dobry.

Nowoczesna rzeźba Krzyk to świetny pomysł na luksusowy prezent, odnajdzie się w minimalistycznym wnętrzu, wzbudzając zachwyt gości i będzie cieszyć oczy koneserów sztuki przez długie lata.

 Wymiary:

 Wysokość 38 cm,

 Podstawa 14,5 x 10 x 3 cm,

 Waga 3,3 kg.

 rz 7945x

 Inne nowoczesne rzeźby do salonu wykonane z brązu znajdziesz tutaj.

Największy sklep oferujący rzeźby z brązu to Galeria Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...