Rzeźba konie kominkowy brąz ogromna figura koń

Rzeźba konie z brązu

Uniesione konie wielka gabinetowa figura na prezent

Figura z brązu konie kominkowy brąz

Tą rewelacyjną ogromną rzeźbę z brązu polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z przebywania w otoczeniu antyków i pięknych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowana figura koni będzie się świetnie prezentować, wzbudzając zachwyt gości i podkreślając prestiż domu oraz wysoki status właścicieli.

Pełna ekspresji i dynamizmu rzeźba z brązu dwóch uniesionych koni w stylu Art Deco. Wspaniale oddano silną budowę ciał zwierząt oraz ich rozwiane grzywy. Staranność wykonania jak również dbałość o szczegóły wskazują na wysokie walory artystyczne tego wyrafinowanego dzieła rzeźbiarskiego. Odznacza się ono precyzją cyzelowania a także lekkim patynowaniem. Figury koni z prawdziwego brązu osadzone są na prostokątnym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Sygnowana Milo i oznaczona pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego. Stan przedmiotu bardzo dobry.

Zapewniam, że ta znakomita rzeźba koni  będzie stylową, wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach. Doskonale nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent.

 

Materiał:

Brąz i marmur.

 

Wymiary:

Wysokość 37 cm,

Szerokość 43 cm,

Podstawa 41 x 13,5 cm,

Waga ok. 12 kg.

 

Rzeźby z brązu w największym wyborze w galerii online Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...