Rzeźba nowoczesna Tancerka duża figura z brązu

Zniżka 310,00 zł
2 190,00 zł 2 500,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 2 500,00 zł
Zamów telefonicznie +48 603 207 903

Rzeźba nowoczesna Tancerka

Królowa Tańca

Nowoczesna rzeźba z brązu Tancerka luksusowa kobieta

Luksusowa bardzo duża nowoczesna rzeźba z brązu wykończona elegancko zieloną patyną. Figura przedstawia modernistyczny wizerunek tańczącej kobiety. Rzeźba modernistyczna wykonana jest z prawdziwego brązu  Dzieło syntetyczne pozbawione jest zbędnych detali.

Przestrzenna figura kobiety ukazana w tanecznej, pełnej dynamizmu pozie. Tancerka  pochylona do przodu z wyciągniętą w górę jedną ręką oraz wyciągniętą zgiętą noga przybrała pozę baletnicy i zaprasza kusząco do tańca.  Wygięte ciało kobiety sprawia wrażenie pewnej lekkości i emanuje niewymuszoną swobodą. Królowa tańca z wąską talią i obfitymi biodrami - synonim prawdziwej kobiety zachwyci nie tylko koneserów damskich wdzięków.

Rzeźba nowoczesna kobieta jest odlewem z brązu metodą traconego wosku,cyzelowana i osadzona na prostokątnym  dużym cokole z szarego marmuru. Figura jest luksusowa i bardzo efektowna. Statua sygnowana Milo i pieczęć. Rzeźba bez uszkodzeń, stan bardzo dobry, na marmurowej podstawie malutka dziurka widoczna na zdjęciach.

Rzeźba nowoczesna to świetny pomysł na luksusowy prezent, odnajdzie się w każdym niemalże wnętrzu, wzbudzając zachwyt gości i będzie cieszyć oczy koneserów sztuki przez długie lata. Rzeźba kobiety nadaje się również do postawienia na postumencie w ogrodzie.

 Wymiary:

 Wysokość 53 cm!!!!!

 Szerokość 24 cm !!!!

 Podstawa 26 x 13 x 6 cm,

 Waga 8 kg.

 rz 7811

 

Inne nowoczesne rzeźby do salonu wykonane z brązu znajdziesz tutaj.

Największy sklep oferujący nowoczesne rzeźby z brązu to Galeria Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...