Rzeźba modernistyczna z brązu Tancerz mężczyzna

Modernistyczna figura z brązu Mężczyzny

Tancerz modernistyczny

Brak towaru
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Modernistyczna rzeźba z brązu Tancerz luksusowy modernistyczny mężczyzna

Luksusowa duża  rzeźba z brązu. Przedstawia modernistyczny wizerunek tańczącego mężczyzny. Figura modernistyczna z prawdziwego brązu wykończona elegancko zieloną patyną. Dzieło syntetyczne pozbawione zbędnych detali.  

Przestrzenna figura mężczyzny uchwycona w tanecznej swobodnej pozie, abstrakcyjna forma, zarysowany tylko kształt ludzki. Postać i twarz pozbawiona detali. Faliste linie dodają dynamizmu i płynności. Figura gładka, duże powierzchnie kontrastują z chropowatymi wgłębieniami w celu zaznaczenia różnej faktury rzeźby.

Rzeźba nowoczesna mężczyzna - osadzona jest na cokole z szarego marmuru. Figura jest luksusowa i bardzo efektowna. Statua  sygnowana Milo i pieczęć. Rzeźba bez uszkodzeń, stan bardzo dobry.

Rzeźba  nowoczesna to świetny pomysł na prezent, odnajdzie się w każdym niemalże wnętrzu, wzbudzając zachwyt gości i będzie cieszyć oczy koneserów sztuki przez długie lata.

 

Wymiary:

Wysokość 56 cm!!!!!

Szerokość 21 cm !!!!

Podstawa śr. 11 cm,

Waga 4,1 kg.

rz 7480

Dwa ostanie zdjęcia przedstawiają parę figur kobieta i mężczyzna więcej tutaj modernistyczna rzeźba kobiety do kupienia do pary. Para figur z brązu wygląda zjawiskowo.

Największy sklep rzeźby z brązu to Galeria Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...