Lew rzeźba z brązu art deco prezent

Lew z brązu czuwający duża rzeźba

Rzeźba Lew leżący na prezent

Tą wspaniałą rzeźbę Lwa w stylu art deco polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu retro mebli  i pięknych przedmiotów. Figura z pewnością uświetni każde pomieszczenie a odpowiednio wyeksponowana wzbudzi zachwyt gości i przyda Państwa domowi splendoru.

Niezwykle ekspresyjna rzeźba z prawdziwego brązu ukazuje leżącego  i ryczącego lwa z uniesioną głową. Zachwycająco oddano silną budowę ciała zwierzęcia. Lew to symbol siły, potęgi, prestiżu i najwyższej władzy. Figura osadzona jest na postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Odznacza się precyzją cyzelowania oraz lekkim patynowaniem. Dbałość o szczegóły jak również solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne tego znakomitego dzieła rzeźbiarskiego.

Zapewniam, iż ta rewelacyjna rzeźba lwa będzie stanowić stylową, wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobę Państwa salonu, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach, doskonale nadaje się na ekskluzywny prezent.

Prezent dla szefa lub luksusowy upominek nie tylko dla zodiakalnego Lwa.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

W naszej ofercie rzeźby z brązu mamy drugiego takiego lwa tylko odwróconego w przeciwną stronę, lew prawy i lewy. Do obejrzenia tu.

Wymiary:

Wysokość 16 cm,

Podstawa 25 x 12,5 x 4 cm

Waga 4,6 kg !!!

Największy wybór figurek z brązu w Galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...