Rzeźba brązu kobieta i antylopa rasowe art deco

Kobieta z antylopą

Kominkowa rzeźba z brązu

Rzeźba z brązu kominkowa art deco kobieta i antylopa

Tą niebywale efektowną, dużą figurę z brązu polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu antycznych mebli, stylowych dekoracji i pięknych przedmiotów. Rzeźba znakomicie będzie się prezentować ustawiona w Państwa salonie na kominku, gabinecie lub biurze, przydając pomieszczeniu splendoru i nadając mu wyjątkowego charakteru.

Prześliczna duża rzeźba z brązu w stylu art deco. Oryginał tego dzieła sztuki zaprojektowany został na początku XX w przez francuskiego rzeźbiarza Marcela Bouraine.  Rzeźba przedstawia urodziwą nagą kobietę pieszczącą gazelę. Wspaniale oddano finezję ruchu, lekkość sylwetki oraz gibkość ciała ponętnej dziewczyny i pięknej gazeli. Pełne wdzięku smukłe postaci są niemal symetryczne co tworzy bardzo harmonijną całość. Figura została osadzona na schodkowym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Dbałość o detale, precyzja cyzelowania a także solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne. Lekko patynowaną rzeźbę wykonano tradycyjną metodą wosku traconego. Statuetka oznaczona numerem oraz pieczęcią. Przedmiot bardzo ciężki.

Zapewniam, iż ta zachwycająca rzeźba z brązu będzie wyjątkową, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

WYMIARY:

Długość 47 cm,

Wysokość 20 cm,

Podstawa 48 x 12 x 4 cm,

Waga 4 kg.

Największy wybór statuetek z brązu w internetowej galerii sztuki Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...