Madonna z dzieciątkiem stary obraz religijny

Madonna z dzieciątkiem

Stary obraz religjny

Madonna z Dzieciątkiem duży stary obraz przepiękne malowidło w złotej ramie

Madonna z Dzieciątkiem to przepiękny duży obraz olejny namalowany na płótnie w roku 1937r we Włoszech . Sygnowany Manci. Obraz olejny ukazuje Marię trzymającą na kolanach małego Jezuska.

Znakomicie oddano i zestawiono  powagę i dostojność postaci  oraz  tło - taras na tle kwitnącego włoskiego ogrodu. Bogata paleta kolorystyczna jednocześnie bardzo dobrze  zestawiona daje poczucie harmonii pomimo iż  na obrazie dużo się dzieje. Świetne światłocienie i odmalowane partie nieba dodają obrazowi głębi i bardzo dobrze odzwierciedlają pierwszy i drugi plan malowidła.

Wszystkie elementy obrazu przedstawione zostały w subtelny sposób, podkreślający ich delikatną fakturę, która staje się wręcz dotykalna.

Obraz religijny cechuje dobra  technika malarska. Oprawę obrazu stanowi zupełnie nowa, gruba, drewniana  rama pokryta złoceniem. Sygnatura malarza Manci 1937r umieszczona w lewym dolnym rogu.

Stan zachowania obrazu olejnego bardzo dobry, bez uszkodzeń, nadaje się od razu do powieszenia.

Obraz Marii  z Dzieciątkiem  to wspaniały prezent dla bliskiej osoby na wyjątkową okazję.

Obraz religijny to stylowa i piękna ozdoba domu, kaplicy lub kościoła doskonały pomysł na prezent nie tylko na ślub czy urodziny.

Wymiary z ramą 118 x 88 cm,

Wymiary bez ramy 105 x 75 cm.

no 202

Polecamy religijne obrazy olejne i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...