Portret arystokraty obraz olejny Panicz na krześle

Portret Panicza

Obraz olejny w ramie

Szlachcic nad książką duży obraz w stylowej ramie

Olejny portret szlachcica to zjawiskowy duży obraz olejny namalowany na desce, ukazujący młodego mężczyznę uchwyconego z profilu, który patrzy zamyślony przed siebie. Długie  blond włosy układają się w pukle a koszula z żabotem i marynarka z wielkimi klapami wskazują na XIX wieczny charakter postaci.

Wszystkie elementy malowidła przedstawione zostały w subtelny sposób, podkreślający ich delikatną fakturę malowidła, która staje się wręcz dotykalna.

Obraz namalowany na zamówienie bawarskiego magnata w latach 60 XX w.

Oprawę obrazu stanowi  gruba, drewniana  rama z dekoracyjnym szlakiem pokrytym złoceniem. Sygnatura malarza umieszczona w prawym dolnym rogu R.G.

Stan przedmiotu dobry, bez uszkodzeń, nadaje się od razu do powieszenia.

Wymiary z ramą 72 x 60 cm,

Wymiary bez ramy 59 x 47 cm.

no 121

Gwarantujemy bezpieczny transport obrazu olejnego.

Polecamy  portrety obrazy olejne .

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...