Scena mitologiczna w ogrodzie obraz olejny

„Jupiter i Kallisto"

DUŻY OLEJ NA DESCE W ZŁOCONEJ RAMIE

 Obraz olejny leśne nimfy

Przepiękny duży obraz olejny namalowany na desce. Przedstawia scenę odnoszącą się do mitu o uwiedzeniu leśnej nimfy Kallisto przez Zeusa (Jupitera), który przyjął postać Artemidy (Diany) - bogini łowów i świata przyrody, ukazywanej najczęściej z kołczanem ze strzałami. Znakomicie oddano swobodny, przepełniony lekkością, sensualny klimat wręcz promieniujący z obrazu.

Malowidło cechuje się świetnie skontrastowaną gamą barw oraz delikatnie prowadzonymi liniami pędzla. Wspaniała gra światłocieni wydobywa efekt głębi z drugiego planu. Obraz jest sygnowany, ciężki i solidny. Malowidło nawiązuje bezpośrednio do dzieła słynnego XVIII-wiecznego francuskiego malarza François'a Boucher. Oprawę obrazu stanowi złocona płatkowo, gruba rama wykonana z drewna. Przestrzenną ramę dekorują liczne kunsztowne sztukaterie. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze bardziej urzekająco niż na fotografiach.

 

Obraz nimfy leśne jest stylową i elegancką ozdobą. Z pewnością uświetni każdy salon, sypialnię, gabinet bądź biuro.

 

Obraz to doskonały pomysł na prezent.

 

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 40 X 50 CM.

WYMIARY MALATURY: 30 X 40 CM.

GRUBOŚĆ RAMY: 5,50 CM.

 

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...