Dzbanek do herbaty Christofle wspaniały

Dzbanek Christofle piękny francuski plater z przełomu XIX/XX w

Dzbanek do herbaty Christofle wspaniały przełom XIX i  XX w

Ten stary i piękny dzbanek do herbaty Christofle  może być ciągle luksusowym elementem wystroju wyjątkowej jadalni.

Francuska firma Christofle to symbol ponadczasowej elegancji i luksusu. Zestawy srebrne i platerowane tej firmy od niemalże 180 lat pojawiają się na stołach najwytworniejszych jadalni na całym świecie. Firma założona została w Paryżu w 1830 r jako pracownia jubilersko-złotnicza. Zawsze stosowała najnowocześniejsze rozwiązania w produkcji co pozwoliło firmie na rozkwit i przetrwanie do obecnych czasów. Platerowane wyroby Christofle osiągają dziś ceny porównywalne do skandynawskich srebrnych przedmiotów.  Dzięki trwałości i doskonałości produkcji Christofle możemy podziwiać dziś jej stare wyroby zachowanie do teraz  w świetnym stanie.

Przepiękny stary platerowany grubo srebrem dzbanek do herbaty firmy Christofle. Klasyczny kształt i piękny jak na owe lata stan zachowania.  Przedmiot jest sygnowany numery i kogut i Orfevrerie Galla oraz c-c tygrys datowany na koniec XIX w początek XX w.

Przedmiot jest bardzo solidny i ciężki.

Polecamy ten dzbanek platerowany  jako cudowną, stylową dekorację eleganckiego stołu dla miłośników retro mebli i antyków.

Wymiary:

wys. 18 cm, szer. 20 cm, śr. 11 cm, waga 760g

Stan bardzo dobry , bez uszkodzeń i napraw.

 

Ten dzbanek i inne znajdziecie w  naszym sklepie internetowym z antykami.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...