Madonna z aniołami przy wodospadzie obraz olejny

Piękny stary obraz religijny z Madonną i Jezusem

Madonna z aniołami obraz olejny sygnowany z 1948 r przepiękne malowidło w złotej ramie

Obraz religijny ukazujący Marię trzymającą w objęciach małego Jezusa. Otoczona aniołkami na tle wodospadu, przedstawia idylliczną scenę biblijną. Świetne światłocienie i odmalowane partie natury dodają obrazowi głębi i bardzo dobrze odzwierciedlają pierwszy i drugi plan malowidła. Obraz Madonna z dzieciątkiem cechuje bardzo dobra technika malarska.  Oprawę obrazu stanowi zupełnie nowa, gruba, drewniana  rama pokryta złoceniem.

Stan zachowania obrazu olejnego bardzo dobry, bez uszkodzeń, nadaje się od razu do powieszenia.

Obraz Marii  z Jezusem  to wspaniały prezent dla bliskiej osoby na wyjątkową okazję.

Obraz religijny z Madonną to stylowa i piękna ozdoba domu, kaplicy lub kościoła doskonały pomysł na prezent nie tylko na ślub czy urodziny.

Obraz religijny sygnowany jest w lewym dolnym rogu MW i rok 1948. Obraz stary z okresu wcześnie powojennego. Rama nowa, dobrze spasowana.

Wymiary z ramą 60 x 50 cm,

Wymiary bez ramy 48 x 38 cm.

no 306

Polecamy religijne obrazy olejne i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu i jego bezpieczny transport.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...