Polowanie na wilki W. Franken obraz aukcyjny

Świetna scena polowania Willy Franken duży obraz aukcyjny

Brak towaru
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Obraz olejny Polowanie Willy Franken malarz aukcyjny

Polowanie na wilki obraz polecamy wszystkim miłośnikom dobrego malarstwa a także kolekcjonerom i wielbicielom antyków oraz stylowych mebli i pięknych przedmiotów.

Wspaniały, ogromny stary obraz olejny na płótnie. Przedstawia niezwykle dynamiczną scenę polowania na wilki. Znakomite ukazanie koni w pędzie, biegnących za nimi psów i uciekających wilków nadaje kompozycji niebywałej ekspresji. Wysmakowana paleta zniuansowanych barw oraz subtelne efekty światłocieniowe przepięknie oddają plastyczność zimowego pejzażu stepowego. Obraz cechuje świetna technika malarska, struktura farby wyraźnie wyczuwalna pod palcami. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę obrazu stanowi śliczna przestrzenna rama wykonana z drewna. Złoconą grubą ramę ozdabiają misterne sztukaterie. Obraz jest duży i ciężki. Malowidło sygnowane w prawym dolnym rogu Willy Franken, 1911-1984r , Düsseldorf. Artysta notowany na zachodnich aukcjach.

Obraz ładniejszy niż na zdjęciach , tonacja cieplejsza, piękna rama. 

Obraz aukcyjny wart polecenia!

 

Obraz Polowanie to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Taki obraz to świetny prezent dla leśnika czy myśliwego.

 

Stan zachowania obrazu:

Obraz olejny w bardzo dobrym stanie, nie wymaga renowacji i nadaje się od razu do powieszenia.

Wymiary z ramą 93 x 73 cm,

Wymiary malatury : 80 x 60 cm.

Gwarantujemy bezpieczny  transport obrazu.

Ten obraz  i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

Obrazy olejne do salonu w Galerii Antikon i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...