Pejzaż nad jeziorem obraz w ramie

Obraz aukcyjny olejny do salonu piękny duży pejzaż do salonu

Obraz aukcyjny pejzaż nad jeziorem obraz w złotej ramie wyjątkowo piękny

Stary obraz aukcyjny to świetny pomysł na ubranie ścian w piękne szaty dla osób ceniących sobie antyki, starocie i luksusowe przedmioty. Prześliczny ogromny stary obraz olejny namalowany na płótnie.

Pejzaż nad jeziorem obraz w ramie ukazuje zjawiskowy widok na rozległe jezioro ze wspaniałymi górami w tle. Na pierwszym planie za pomocą finezyjnego operowania niuansami barwnymi znakomicie przedstawiono bogactwo zieleni i zachwycające drzewa. Uwagę przyciągają również fantazyjne kształty chmur na niebie idealnie współgrające z mlecznym lustrem wody. Malowidło doskonale oddaje harmonię tego niezwykle nastrojowego pejzażu a także pozwala bezkreśnie zatopić się w kontemplowaniu piękna przyrody.

Pejzaż z jeziorem i górami w tle odznacza się wysmakowanymi światłocieniami, delikatnie prowadzonymi liniami pędzla oraz widoczną strukturą farby. Obraz w złotej ramie cechuje świetna technika malarska.

Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi gruba złocona rama wykonana z drewna. Przestrzenną ramę dekorują kunsztowne sztukaterie. Całość bardzo ciężka. Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu Prof. H. Odenthal/DSSF (Düsseldorf). Prof. Heinrich Odenthal (1897-1963), artysta notowany na artprice.de.

 

Obraz aukcyjny olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu, kancelarii lub biura.

Stan zachowania obrazu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary z ramą: 100 x 80  cm.

Wymiary bez ramy: 80 x 60 cm.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten obraz  i inne obrazy antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...