Obraz kwiaty w wazonie na płótnie

Kwiaty obraz w drewnianej ramie kossakówka

Obraz kwiaty w wazonie na płótnie w flamandzkim stylu piękny

Kompozycja kwiatowa ukazana na płótnie jest niczym ożywiony ogród z epoki, gdzie każdy kwiat jest mistrzowsko uchwycony z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Obraz kwiaty w wazonie to świetny pomysł na prezent dla miłośnika florystyki.  Wszystkie elementy malowidła zostały ukazane w niezwykle subtelny sposób. Oprawę obrazu stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają kunsztowne sztukaterie. Autor nieznany.

Obraz nawiązuje do malarstwa flamandzkiego  w stylu dzieł mistrza Jan Frans van Dael gdzie kwiaty wyglądają jak żywe i mają nasycone barwy.

Stan obrazu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Obraz kwiaty w wazonie to stylowa i elegancka ozdoba. Doskonała do upiększenia salonu, sypialni, gabinetu bądź biura.

Obraz jest także idealnym pomysłem na gustowny prezent.

Wymiary z ramą : 54 x 44 cm.

Wymiary malatury : 40 x 30 cm.

C3

 Obrazy z kwiatami największy wybór w sklepie z antykami Galeria Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...