Martwa natura obraz z owocami i nautilusem

Obraz olejny martwa natura z nautilusem i winem

Wspaniała martwa natura obraz z owocami i nautilusem bogactwo na stole

Obraz martwa natura z owocami i nautilusem to celująca kopia olejna malarstwa Willema Kalfa holenderskiego malarza okresu baroku. Jego obrazy znajdują się w czołowych muzeach w Hadze, Londynie, Madrycie czy w Niemczech. Malarz tworzył kunsztowne, wystawne martwe natury. Z licznymi dekoracjami jak chińska porcelana, srebrne naczynia czy przedmioty z macicy perłowej. Motywy orientalne i efektowne owoce oraz morskie skorupiaki to elementy jego twórczości. Charakterystycznym akcentem jego kompozycji malarskich jest cytryna z odwijającą się, częściowo obraną skórką.

Przepych i dostatek emanujący z obrazu martwa natura z owocami i nautilusem czyni go świetnym prezentem dla miłośnika sztuki. Obraz ożywia przestrzeń i dodaje charakteru. W przeciwieństwie do wielu innych prezentów, obraz może być trwałą pamiątką. Może zdobić ścianę przez lata, przypominając o szczególnych okazjach i relacjach. Ten obraz zachwyci każdego.

Obraz olejny namalowany na desce z wielką dbałością. Rama obrazu jest wyjątkowa, ozdobiona rzeźbieniami, drewniana w kolorze starego złota. Całość w bardzo dobrym stanie, prezentuje się wyśmienicie i z pewnością nadaje się na luksusowy prezent nie tylko dla miłośnika sztuki.

Wymiary z ramą: 43 x 38 cm.

Wymiary malatury: 24 x 19 cm.

Nr 24/45/9

Zobacz duży wybór obrazów na sprzedaż w ramach w sklepie Antikon.

Wybierz jakość i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...