Dżokej na koniu rzeźba na prezent skoki końskie

Skoki przez przeszkody rzeźba na prezent

Dżokej na koniu rzeźba luksusowy prezent na zawody w skokach na koniu

Relacja między człowiekiem a koniem to nie tylko stosunek pomiędzy gatunkami, lecz także partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. To współpraca, która sięga głęboko w historię i jest symbolicznym odzwierciedleniem synergii między różnymi siłami. Zapewniamy, że ta znakomita rzeźba dżokeja na koniu będzie stylową, wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach. Doskonale nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent na zawody w skokach czy miłośnika koni.

Koń symbolizuje siłę i potęgę. Jego imponująca muskulatura, zwłaszcza gdy galopuje swobodnie po horyzoncie, odzwierciedla naturalną siłę, która przykuwa uwagę i budzi szacunek. W wielu kulturach koń jest także utożsamiany z wolnością, ponieważ jego ducha trudno jest ujarzmić.

Pełna ekspresji rzeźba dżokej na koniu wykonana z prawdziwego z brązu. Wspaniale oddano silną budowę ciała  zwierzęcia i jego zjednoczenie z człowiekiem. Staranność wykonania jak również dbałość o szczegóły wskazują na wysokie walory artystyczne tego wyrafinowanego dzieła rzeźbiarskiego. Odznacza się ono precyzją cyzelowania a także lekkim patynowaniem. Figura skaczącego konia z prawdziwego brązu osadzona jest na prostokątnym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru.

Rzeźba doskonała jako prezent dla miłośników koni, natury czy sztuki, nasze rzeźby stanowią niepowtarzalny element wystroju wnętrza lub ogrodu. Każdy egzemplarz jest objęty naszą gwarancją jakości, zapewniając trwałość i estetykę przez wiele lat.

Stan przedmiotu bardzo dobry.

Materiał:

Brąz i marmur.

 

Wymiary:

Wysokość 35 cm,

Szerokość 27 cm,

Podstawa 31 x 12 x 3 cm,

Waga 8,10 kg.

 

Rzeźby z brązu w największym wyborze w sklepie online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...