Luksusowy prezent dla koniarza skoki przez przeszkody

Prezent dla koniarza Kobieta skacząca na koniu

Luksusowy prezent dla koniarza skoki przez przeszkody piękna rzeźba z brązu duży okaz na kominek

Pełna ekspresji rzeźba dziewczyny na koniu skaczącym przez przeszkody wykonana z prawdziwego z brązu. Świetnie oddano silną budowę ciała  zwierzęcia i jego zjednoczenia z dżokejką. Staranność wykonania jak również dbałość o szczegóły wskazują na wysokie walory artystyczne tego wyrafinowanego dzieła rzeźbiarskiego. Odznacza się ono precyzją cyzelowania a także lekkim patynowaniem. Figura skaczącego konia z prawdziwego brązu osadzona jest na prostokątnym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru.

Koń symbolizuje siłę i potęgę. Jego imponująca muskulatura, zwłaszcza gdy galopuje swobodnie po horyzoncie, odzwierciedla naturalną siłę, która przykuwa uwagę i budzi szacunek. W wielu kulturach koń jest także utożsamiany z wolnością, ponieważ jego ducha trudno jest ujarzmić.

Zapewniam, że ta znakomita rzeźba obrazująca skoki przez przeszkody będzie stylową, wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach. Doskonale nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent dla koniarza czy miłośnika sportu.

Ta rzeźba z brązu to nie tylko dzieło sztuki, ale również opowieść o sile, współpracy i momencie, który utkwi w pamięci. To wyjątkowy element, który wzbogaca przestrzeń swoją obecnością, zapraszając do odkrywania piękna i symboliki zamkniętej w każdym detalu pięknego konia.

Stan przedmiotu bardzo dobry.

Materiał:

Brąz i marmur.

 

Wymiary:

Wysokość 36 cm,

Szerokość 27 cm,

Podstawa 31 x 12 x 3 cm,

Waga 8,10 kg.

 

Rzeźby z brązu w największym wyborze w sklepie online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...