Dzikie konie rzeźba z brązu duża na prezent

Prezent dla koniarza konie w galopie rzeźba

Dzikie konie rzeźba z brązu na prezent dla koniarza piękny duży okaz na kominek lub biurko

Odkryj fascynujący świat dzikich koni poprzez naszą wyjątkową kolekcję rzeźb z brązu. Nasze artystyczne dzieła przenoszą Cię w serce dzikiej przyrody, oddając w szczegółach siłę, wolność i urodę tych nieposkromionych stworzeń.

Tą rewelacyjną dużą rzeźbę z brązu polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z przebywania w otoczeniu antyków i pięknych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowana figura dzikich koni będzie się świetnie prezentować, wzbudzając zachwyt gości i podkreślając prestiż domu oraz wysoki status właścicieli. Taka figura to klasyka gatunku.

Pełna ekspresji rzeźba z brązu dwóch pędzących koni w bardzo naturalistyczny sposób ukazuje piękno tych zwierząt. Wspaniale oddano silną budowę ciał zwierząt oraz ich rozwiane grzywy. Staranność wykonania jak również dbałość o szczegóły wskazują na wysokie walory artystyczne tego wyrafinowanego dzieła rzeźbiarskiego. Odznacza się ono precyzją cyzelowania a także lekkim patynowaniem. Figury koni z prawdziwego brązu osadzone są na owalnym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru.

Koń symbolizuje siłę i potęgę. Jego imponująca muskulatura, zwłaszcza gdy galopuje swobodnie po horyzoncie, odzwierciedla naturalną siłę, która przykuwa uwagę i budzi szacunek. W wielu kulturach koń jest także utożsamiany z wolnością, ponieważ jego ducha trudno jest ujarzmić.

Zapewniam, że ta znakomita rzeźba dzikich  koni  będzie stylową, wysmakowaną oraz niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, biblioteki, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na zdjęciach. Doskonale nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent dla koniarza czy miłośnika natury.

Stan przedmiotu bardzo dobry.

Materiał:

Brąz i marmur.

 

Wymiary:

Wysokość 33 cm,

Szerokość 30 cm,

Podstawa 24 x 13 x 3 cm,

Waga 8,50 kg.

 

Rzeźby z brązu w największym wyborze w sklepie online Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...