Stary serwis Bauhaus z cyny antyki

Komplet cynowych dzbanków do kawy stary serwis

Stary serwis Bauhaus z cyny wyjątkowy sygnowany komplet do kawy belgijski

Ten zestaw do kawy urzeka geometryczną formą pękatych naczyń, całkowicie pozbawionych zdobień. Pokrywy dzbanków są na zawiasach, a ich rączki owinięte plecionką aby się nie oparzyć.

Sygnatura znajdująca się na naczyniach jest widoczna na zdjęciu. Pochodzenie Belgia ok 20-30 lata XX w.  Dzbanki wykonane są z cyny. Stan zachowania kompletu jak na swój wiek bardzo dobry, nieznaczne wgniecenie na jednym dzbanku, patrz foto.

Bauhaus to minimalistyczny styl który przez 100 lat w ogóle się nie zestarzał. Idee Bauhausu powielane są w architekturze, sztuce i wzornictwie przemysłowym od wieku tworząc nowe mody oparte na tym stylu. Ten swoisty minimalizm nie obarczony zbędnymi ozdobnikami ciągle ma swoich zagorzałych zwolenników.

Komplet dzbanków do kawy z pokrywą to świetny element dekoracyjny nie tylko do minimalistycznie zaaranżowanego salonu czy kuchni.

Mamy nadzieję, że docenicie Państwo prostotę tego wyjątkowego kompletu i zechcecie go nabyć do swojej kolekcji lub podarować w prezencie.

Wymiary:

Dzbanek I: wysokość ok. 18 cm, szer. 20 cm;

Dzbanek II: wysokość ok. 15 cm, szer. 19 cm;

Cukierniczka: wysokość ok. 10 cm, śr. 8 cm;

Mlecznik I: wysokość ok. 10 cm, szer. 14,50 cm;

Mlecznik II: wysokość ok. 8 cm, szer. 12 cm.

SK1

Duży wybór staroci w internetowym sklepie ze starociami Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...