Wazon z gazelami myśliwski prezent

Myśliwski prezent bawarska porcelana wazon z gazelami

Wazon z gazelami myśliwski prezent bawarska porcelana ręcznie malowana w stylu art deco

Myśliwski prezent - brak pomysłu? A może duży zabytkowy wazon art deco z porcelany w kolorze kości słoniowej z wizerunkiem gazeli. Ten piękny w kształcie wazon z gazelami jest niesamowicie elegancki.

Naczynie ozdobione jest wspaniałymi złoto czarnym wzorem jak ze starożytnych jaskiń. Pędzące gazele są ręcznie malowane, co jest dziś niezwykle rzadko spotykane.  Złocone brzegi znakomicie podkreślają piękno ręcznie malowanych elementów. Wazon art deco wykonany z najwyższej jakości porcelany. Satynowe złocenia dodają porcelanie blasku. Dbałość o detale a także solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne.

Wazon jest sygnowany na spodzie, korona, alka-kunst Bavaria, podpis malarza. Sygnatura stosowana była przez manufakturę pomiędzy 1956 a 1960 r.

Stan zachowania tego pięknego wazonu bardzo dobry, bez żadnych uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 32 cm!!!!

Szerokość 20 cm!!!!

Wlew 12 cm!!!

R85

Prezenty myśliwskie kup teraz w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...