Patera kryształowa na nodze Rosenthal

Rosenthal kryształowa patera Deszcz Kwiatów

Patera kryształowa na nodze Rosenthal wysoka z lat 80

Miłośnicy starego szkła i kolekcjonerzy antyków zapewne zachwycą się tą naprawdę dużą kryształową paterą na nóżce w wyjątkowym wzorze Deszcz Kwiatów.

Patera sygnowana na Stopie Rosenthal Studio Line Nanny. Znak trawiony widoczny w odpowiednim świetle.

Prezentowana patera kryształowa na nodze Rosenthal wykonana jest z kryształowego szkła mrożonego. Wzór Deszcz kwiatów autorstwa Nanny Still dla Rosenthala wykonany w latach 80. Patera kryształowa pięknie się prezentuje. Nanny Still, była znaną fińską projektantką przemysłową i artystką pracującą na szkle oraz jedną z najbardziej wpływowych projektantek okresu powojennego w kraju

Ta wspaniała patera  na wysokiej nodze będzie stanowiła stylowy dodatek do eleganckiej kuchni. Może służyć do przechowywania owoców lub ciastek.

Stan bardzo dobry bez żadnych uszkodzeń.  

Ten vintage przedmiot i inne antyki znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Wymiary:

Wysokość 22 cm,

Średnica 21 cm,

Waga 2,7 kg.

R76

Sklep z porcelaną poleca patery porcelanowe antyki  w dużym wyborze.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...