Stylowe lustro wysokie duże ze wspaniałym reliefem pałacowa złocona rama

LUSTRZNA EKSTAZA

ROKOKOWA RAMA Z AMORKAMI

  Stylowe lustro rokokowe w złotej ramie z pięknym reliefemi

Śliczne wysokie lustro w rokokowym stylu. Zwierciadło rewelacyjnie się prezentuje, przez długie lata będzie cieszyć Państwa oczy swą bogatą a jednocześnie finezyjną oprawą. Zręcznie wyeksponowane na ścianie przyda domowi prestiżu i urzeknie każdą osobę wchodzącą do pomieszczenia. Polecam jako stylową i elegancką, a przy tym niezwykle funkcjonalną ozdobę.

 

Dzięki uroczemu zwieńczeniu w formie reliefu z amorkami i różami lustro to będzie wyjątkowym akcentem wystroju salonu, jadalni, sypialni, gabinetu albo biura czy też hallu bądź poczekalni. Złotą przestrzenną ramę tego kryształowego zwieciadła wykonano z drewna ze sztukateriami z konglomeratu żywicznego, jest ona trwała i ciężka. Ramę ozdabiają liczne stylizowane, wijące się liście akantu z kwiatami i wolutami. W rzeczywistości całość wygląda jeszcze bardziej zachwycająco niż na fotografiach. Stan przedmiotu bardzo dobry.

 

Ze względu na jego niebywale efektowną, złoconą płatkowo ramę to francuskie pałacowe lustro można polecić każdemu kto ceni sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu pięknych przedmiotów.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 153 x 71 CM.

Koszt wysyłki to 200 zł, przesyłka ubezpieczona.  Uwaga w przypadku dużych luster koszt przesyłki jest doliczany.

 

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...