Zegar ze świecznikami z marmuru

Zniżka 210,00 zł
4 290,00 zł 4 500,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 4 500,00 zł
Zamów telefonicznie +48 603 207 903

Zegar kominkowy miodowego marmuru ze świecznikami

Zegar z świecznikami chodzik z beżowego marmuru

Zegar ze świecznikami z początku XX w z Francji , znakomicie będzie się prezentował postawiony na kominku czy komodzie w Państwa domu. Zegar ze świecznikami będzie świetnie się prezentował w otoczeniu antyków i pięknych przedmiotów. Prezentuje się bardzo dobrze i z pewnością zrobi wspaniałe wrażenie na gościach. 

Piękny stary francuski zegar ze świecznikami wykonany został z doskonałej jakości marmuru w kolorze beżowo - miodowym bardzo ładny niespotykany kolor. Zegar jest w komplecie z dwoma niezwykle dekoracyjnymi świecznikami na pięć świec. 

Na dekorowanej kwiatowym motywem tarczy umieszczone są wskazania minut i godzin, oraz piękne ażurowe wskazówki.  Tarczę z wyraźnymi arabskimi cyframi osłaniają wypukłe, przeszklone drzwiczki. Kluczyk do nakręcania zegara oczywiście dołączamy do przedmiotu. Wahadło w formie słońca dołączone do zegara. Na tylnej płycie mechanizmu znajduje się sygnatura Paris oraz numery. 

Stan zachowania przedmiotu:

Zegar kominkowy dobrze zachowany  ale mechanizm nie jest sprawny wymaga przeglądu u zegarmistrza. Górna część marmuru przy jednej z kolumn była profesjonalnie klejona widać to na zdjęciach. Nie rzuca się to w oczy lecz wolimy o tym uprzedzić - cena obniżona. Poza tym bez uszkodzeń. Zegar mimo tych wad prezentuje się wspaniale. Rzadko spotyka się takie ładne okazy jak ten.

 

Wymiary zegara:

Wysokość 42 cm,

Szerokość 31,5 cm,

Głębokość 13 cm,

Średnica tarczy 9 cm,

Waga  4 kg.

Wymiary świeczników:

Wysokość : 40 cm,

Szerokość 20 cm,

Podstawa 11 x 9,5 x 5 cm,

Waga 1,7 kg / szt

Gwarantujemy bezpieczny transport starego kominkowego zegara ze świecznikami. 

Zegary kominkowe wysyłamy kurierem do

antyki Warszawa

antyki Gdańsk

antyki Katowice

antyki Poznań

antyki Kraków

antyki Szczecin

oraz wszystkie miejscowości w Polsce

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...