Serwis kolekcjonerski Thomas ręcznie malowany

Serwis Thomas Rosenthal Empire różnokolorowy 

Serwis kolekcjonerski Thomas w stylu Empire złocony i ręcznie malowane cudeńko

Znakomity serwis kolekcjonerski do mokki dla 6 osób. Najwyższej jakości porcelana wykonana przez fabrykę Thomas Rosenthal w latach 1908-1939. Ekskluzywny model ręcznie malowany i lekko złocony. Wspaniała porcelana w empirowym wspaniałym kształcie przetrwała 100 lat w bardzo dobrym stanie.

Naczynia dekorowane są pastelowymi kolorami i jedno z nich ma intensywniejszą barwę – bordo. Tak czyniono kiedyś w dekoracji starych serwisów różnokolorowych. Jeden komplet robiono w zupełnie innym kolorze bardziej rzucającym się w oczy. Piękny w kształcie empire dzbanek, cukierniczka i mlecznik w pistacjowym kolorze prezentuje się znakomicie. Satynowe złocenia podkreślają wyjątkowy urok tej pięknej porcelany.

Jeśli interesujesz się antykami, zakup zabytkowego kolekcjonerskiego serwisu może stanowić część Twojej kolekcji i zwiększyć jej wartość. Serwis jest sygnowany Thomas Bavaria i znaki pochodzą z lat 1908 -1939. Zastawa ta będzie ślicznym dopełnieniem każdego nakrycia stołu. Poczęstunek podany w tak eleganckiej formie zostanie zapamiętany na długi czas.

Stan zachowania starego serwisu :

Stara, przedwojenna porcelana w bardzo dobrym stanie, nieznaczne przetarcie na bordowym talerzyku, patrz foto.

Wymiary:

Dzbanek: wysokość ok. 20 cm;

Cukiernica: wysokość ok. 10,5 cm;

Mlecznik: wysokość ok. 12 cm;

Filiżanka: wysokość 5 cm, średnica 6,5 cm; 6 szt

Spodek: średnica 11,5 cm;  6 szt

jd22/4

Ten i inne antyki zapakujemy dla Państwa w bardzo bezpieczny sposób.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...