Bawarska porcelana serwis do kawy Edelstein

Bawarska porcelana luksusowy serwis do kawy herbaty  Maria Teresa 

Bawarska porcelana serwis do kawy Edelstein stary przedwojenny 

Bawarska porcelana serwis do kawy Edelstein dla 12 osób. Najwyższej jakości porcelana wykonana przez fabrykę Edelstein w ok 1919-32 roku. Ekskluzywny model Maria Theresia konkurujący z Pompadour Rosenthal.

Podawanie śniadania czy podwieczorku na pięknej porcelanie pozwoli celebrować te codzienne czynności i przysporzy biesiadnikom dużo radości.

Prezentowany serwis bawarski urzeka piękną śnieżno białą porcelaną i wyraźnym reliefem na brzegu z bogatym złoceniem na rantach. Świetny kształt i misterne wykończenie zapewnia, że będziesz cieszyć się tą zabytkową porcelaną przez wiele wiele lat.

Naczynia są sygnowane na spodzie znak używany w latach  1919 - 1932 r Edelstein Bavaria nieczynnej już fabryki porcelany z Kups. Bardzo cenny i poszukiwany model Maria Therisia. Fabryka Edelstein w latach 30 XX w konkurowała z Rosenthalem i eksportowała porcelanę na cały świat, odnosząc liczne sukcesy. 

Serwis do kawy wykonano z wysokiej jakości luksusowej porcelany. Posiadanie takiego wspaniałego serwisu będzie źródłem dumy i satysfakcji dla każdej Pani domu.

Stan zachowania: serwis porcelanowy w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń.

Porcelana z Bawarii to znana na całym świecie marka, tym znakiem sygnowane są wyroby wielu niemieckich firm.  Bawarska porcelana sygnowana jest zwykle dodatkowo napisem  Bavaria lub Bayreuth jest to nazwa krainy geograficznej skąd pochodzi i gdzie znajduje się wiele znanych fabryk porcelany. 

Wymiary:

Dzbanek: wysokość ok. 25 cm,szer 24 cm,

Cukiernica: wysokość ok. 13 cm,śr. 11 cm,

Mlecznik: wysokość ok. 9,5 cm,śr. 9 cm,

Filiżanka: wysokość 6 cm, średnica 10 cm - 12 szt

Spodek: średnica 15 cm - 12 szt

Talerz deserowy: średnica 20 cm - 12 szt

R61

Antyki z porcelany w dużym wyborze w galerii Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...