Porcelanowe trio stara Bawaria antyki

Zielono złote trio zestaw śniadaniowy

Piękna stara bawarska filiżanka do kawy czy herbaty

To stare porcelanowe trio zachwyca wyjątkowym, retro wzornictwem. Każda stara filiżanka ma swoją własną historię i charakter. To prezent, który nie tylko jest piękny, ale także ma duszę.

Serwowanie śniadania czy podwieczorku na pięknej porcelanie pozwoli celebrować te codzienne czynności. Prezentowane porcelanowe trio urzeka pełnym uroku koronkowym wzorem oraz delikatnymi złoceniami. Świetny kształt i misterne wykończenie zapewnia, że będziesz cieszyć się tą zabytkową porcelaną przez wiele lat.

Ta bardzo stara filiżanka jest sygnowana na spodzie Bavaria. Sygnatura nie rozpoznana prawdopodobnie znak używany w latach 1918- 1929 perz fabrykę Schumann  jak podobna filiżanka w sąsiedniej ofercie. Porcelanowe trio wykonano z wysokiej jakości porcelany.

Bardzo dobry stan zachowania jak na swój wiek, nieznaczne przetarcia złoceń.

To wspaniałe porcelanowe trio, to idealny prezent dla miłośników antyków, kolekcjonerów, lub tych, którzy doceniają wyjątkowy urok starych przedmiotów.

Porcelana z Bawarii to znana na całym świecie marka, tym znakiem sygnowane są wyroby wielu niemieckich firm.  Bawarska porcelana sygnowana jest zwykle dodatkowo napisem  Bavaria lub Bayreuth jest to nazwa krainy geograficznej skąd pochodzi i gdzie znajduje się wiele znanych fabryk porcelany. 

Wymiary:

Wys. filiżanki 5,5 cm,

Śr filiżanki 10 cm,

Śr spodka 15 cm,

Śr talerza 20 cm.

jd22/9

Antyczne filiżanki w dużym wyborze w Galerii Antikon – sklep z antykami online.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...