Porcelana na prezent zabytkowe różane trio

Antyczna filiżanka z dużym różanym wzorem

Porcelana na prezent filiżanka z duszą stara bawarska porcelana zestaw śniadaniowy Seltmann Bawaria 

Jeśli szukasz prezentu, który wniesie do życia odrobinę nostalgii i uroku minionych czasów to nasza stara filiżanka jest idealnym wyborem. Porcelana na prezent to nie tylko naczynie. To również kawałek historii, który przypomni obdarowanej osobie o pięknie prostych przyjemności i tradycji picia herbaty lub kawy.

Podawanie śniadania czy podwieczorku na pięknej porcelanie pozwoli celebrować te codzienne czynności. Prezentowane różane trio urzeka pełnym wdzięku kwiatowym wzorem oraz intensywnymi barwami. Świetny kształt i misterne wykończenie zapewnia, że będziesz cieszyć się tą zabytkową porcelaną przez wiele lat.

Trio porcelanowe jest bardzo stare. Naczynia są sygnowane na spodzie znak używany w latach 1924-1946 Seltmann Weiden Bavaria.

Zestaw wykonano z wysokiej jakości porcelany. Bardzo dobry stan zachowania, bez uszkodzeń.

Porcelana bawarska  to znana na całym świecie marka, tym znakiem sygnowane są wyroby wielu niemieckich firm.  Bawarska porcelana sygnowana jest zwykle dodatkowo napisem  Bavaria lub Bayreuth jest to nazwa krainy geograficznej skąd pochodzi i gdzie znajduje się wiele znanych fabryk porcelany.

Ten wspaniały zestaw śniadaniowy, który składa się z filiżanki oraz spodka i doskonale sprawdzi się w roli prezentu i z pewnością będzie znakomitą ozdobą każdej kolekcji.

Wymiary:

Wysokość filiżanki 5,5 cm,

Średnica filiżanki 11 cm,

Średnica spodka 16 cm,

Średnica talerzyka 20 cm.

jd22/7

Porcelana na prezent w dużym wyborze w Galerii Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...