Porcelanowy wazon z elfem porcelana z brązem

Porcelanowy wazon z figurą kobiety

Wazon duży z porcelany okuty brązem z elfem

Miłośnicy antyków i stylowych mebli nie przejdą obojętnie wobec tego zachwycającego wazonu, który dumnie stanie na kominku, stole albo komodzie.

Wazon porcelanowy jest duży i  prezentuje się równie pięknie z bukietem kwiatów jak i bez. Wspaniała intensywna dekoracja wazonu w formie kwietnej łąki ożywi każdą aranżację. Doskonały wybór do wnętrza potrzebującego dawki pozytywnej, witalnej energii.

Ten świetny wazon z nimfą wykonany został z  porcelany i ozdobiony ręcznie malowanym roślinnym deseniem. Z boku naczynia na liściu wdzięcznie przysiadła urodziwa kwiatowa nimfa Chloris wykonana z brązu. Chloris w mitologii rzymskiej znana jako Flora to bogini opiekująca się kwiatami oraz wiosenną kwitnącą roślinnością. Stan wizualny wazonu jest bardzo dobry, porcelana bez uszkodzeń.

Polecamy Państwu jako gustowny wazon jako element dekoracyjny a przy tym niezwykle funkcjonalną rzecz.

Wazon porcelanowy to idealny pomysł na porywający, elegancki luksusowy prezent.

Wymiary:

Wysokość 30,5 cm,

Średnica: góra 15 cm, dół 10 cm,

Obwód 49 cm,

Waga 2,5 kg.

cc55ox09o

 Największy wybór porcelana z brązem w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...